Draugai
 
 Popietė „Kelionė į žvaigždes“
2016-11-25


Lapkričio 22 dieną Vilkaviškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko pirmasis renginys, skirtas akcijai „Metų knygos rinkimai 2016“. Šie rinkimai Lietuvoje vyksta kasmet nuo 2005 metų ir jau tapo svarbiu tradiciniu kultūros įvykiu, į kurį devintą kartą iš eilės įsitraukia ir mūsų biblioteka. Šiemet organizatoriams pateikėme paraišką apie planuojamus Metų knygos rinkimams skirtus renginius ir laimėjome vaikų knygų penketuką, kuo labai džiaugiamės.


Popietės „Kelionė į žvaigžde“ dalyviai – Vilkaviškio pradinės mokyklos 3 e klasės mokiniai ir mokytoja Dalia Petruškienė. Jos metu vyko Gendručio Morkūno knygos „Traškančios žvaigždės“ aptarimas. Vaikai išsakė savo mintis tokiomis temomis – karas, liga, mirtis, išnykimas, dingimas, atsiradimas.

G. Morkūno knyga „Traškančios žvaigždės“ susideda iš dviejų apsakymų, todėl vaikai turėjo atlikti dvi užduotis. Pirmai užduočiai vaikai rašė savo svajones ir norus „žvaigždėlapyje“, o antrai – taškiukais piešė savo portretus, taip pavaizduodami, kad ne tik daiktai, bet ir žmonės yra sudaryti iš mažyčių atomų.
 
Renginio pabaigoje vaikai buvo supažindinti su kitomis Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis vaikų knygomis ir kaip reikia už jas balsuoti.
 

 

Ina Dubickaitė,
Vilkaviškio r. savivaldybės viešosios bibliotekos
Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkė 
Atgal   Spausdinti  
Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.