Draugai

 
 

 
Naujienos
2019-12-02 „Kultūros savaitėje“ – pokalbis su Vaiva Grainyte


 
Praėjusį šeštadienį, lapkričio 30 d., LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ buvo plačiau pristatyta Vaivos Grainytės poezijos knyga „Gorilos archyvai“.

2019-12-02 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Virginija Kulvinskaite


 
 
LRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-11-29 Laidoje „Ryto allegro“ – pokalbis su Jurgita Jasponyte

Jurgita Jasponytė. Nuotr. Vygaudo Juozaičio

LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamas pažinčių ciklas su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių autoriais.

2019-11-26 Marijus Gailius: „Koks menininkas be rizikos, be ribų tikrinimo?“ 
Rašytoją Marijų Gailių kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

2019-11-25 „Kultūros savaitėje“ – pokalbis su Virginija Kulvinskaite


 
LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ praėjusį šeštadienį, lapkričio 23 d., buvo plačiau pristatytas Virginijos Kulvinskaitės romanas „Kai aš buvau malalietka“.

2019-11-25 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Kotryna ZyleLRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-11-22 Laidoje „Ryto allegro“ – pokalbis su vaikų knygų autoriaisLRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamas pažinčių ciklas su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių autoriais.

2019-11-18 „Kultūros savaitėje“ pristatyta Jurgos Tumasonytės knyga „Undinės“LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-11-18 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Giedre KazlauskaiteLapkričio 15 d. LRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ viešėjo rašytoja Giedrė Kazlauskaitė. Jos knyga „Gintaro kambarys“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla) išrinkta į poezijos knygų penketuką.

2019-11-18 „Ryto allegro“ pristatyta Vaivos Grainytės knyga „Gorilos archyvai“

Vaiva Grainytė. Arūno Sartanavičiaus nuotr.

LRT radijo laidos „Ryto allegro“ rengėjai kiekvieną penktadienį kviečia susipažinti su knygų penketukų, iš kurių skaitytojai renka Metų knygas, autoriais ir jų knygomis.

 
<- Atgal 1 2 3 Pirmyn -> 
Naujienų archyvas
Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.