Draugai
 
 Metų knygos rinkimai Drąsučių bibliotekoje

„Knygose – tautų likimai. Sužinok!“. Suintriguoti tokio skelbimo, Šiaulių rajono viešosios bibliotekos Drąsučių filialo skaitytojai nutarė, kad reikia būtinai išrinkti 2013 metų knygą.

Kaip tarė, taip ir padarė: Drąsučių bendruomenės moterų klubo „Gyvenimo prieskoniai“ vadovė Inga Jonuškienė mielai visiems papasakojo savo įspūdžius, perskaičiusi Aistės Kisarauskaitės knygą „39 salto mortale“. Skaitytojos moterys susidomėjo, nes knygoje daug epizodų apie žmonių tarpusavio santykius, jų stoką ar perteklių.

Undinės Radzevičiūtės romane „Žuvys ir drakonai“ – daug smagių, netikėtų istorijų, nukeliančių mus toli. Knygą su malonumu skaitė Lina Vaitkienė, jos šeimos nariai, kolegos, rekomendavo ir kitiems. Eugenija Jurkienė pristatė Sigito Parulskio romaną „Tamsa ir partneriai“. Pasakojimas visus sujaudino, sugraudino, nes daugelis žmonių dar gerai prisimena tuos laikus: negailestingus įvykius, dramatiškus artimųjų ir kaimynų likimus.

Andriaus Tapino „Vilko Valanda“ – ne visiems įkandamas riešutėlis. Skaitėm, nagrinėjom, raginome fantastikos mėgėjus nepraleisti geros progos ir kuo greičiau skaityti, paraginti aplinkinius.

Taip pat daug ką prisiminėme iš laikų, aprašytų Grigorijaus Kanovičiaus „Miestelio romanse“. Nesudėtingos, suprantamos istorijos, pasikartojančios ir nūdieniam gyvenime. Bibliotekos skaitytojai, susirinkę į popietę, vieningai balsavo už šią knygą.

Asta Urbelienė,
Šiaulių rajono savivaldybės
Drąsučių filialo vyr. bibliotekininkė

Fotografavo Asta Urbelienė

Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.