Draugai
 
 Metų knygų pristatymas

2014-01-29
2014 m. sausio 15 d. Vilniaus rajono Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazijos bibliotekininkės pradinių klasių mokiniams organizavo renginį, skirtą akcijai „Metų knygos rinkimai 2013“.

Vaikus aplankė paslaptinga fėja su dideliu stebuklingu lagaminu, kuriame keliavo penkios vaikų knygos.

Fėja trumpai papasakojo vaikams apie Skaitymo skatinimo programos akciją „Metų knygos rinkimai“ ir supažindino su rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis: Tomo S. Butkaus „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“, Vitalijos Lapinos „Ar pažįsti Kiukį“, Kęstučio Navako „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“, Bernardinai.lt išleistos Antano Šimkaus „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“ ir Ingridos Vizbaraitės „Karžygiuko istorija“.

Labiausiai fėja pradžiugino vaikus, kai pranešė, kad atkeliavo ne viena ir ne tik su pilnu lagaminu knygų, bet kartu su ja atvyko ir knygų herojai: karžygiukas Bagulis su arkliuku Raguliu, žmogelis Bumba Dumba, uodas Udo, mergaitė Luka su Kiukiu ir bobulytė Stasė.

Kiekvienas knygos herojus papasakojo savo istorijas. Visi vaikai buvo labai nustebinti ir susidomėję. Pasibaigus renginiui, pradinių klasių mokiniai skuba patys perskaityti visas knygas, kad galėtų išsirinkti „TĄ VIENINTELĘ“, už kurią atiduos savo balsą.

                                                                                                Bibliotekininkės Lilia Spiridovič, Anželika Spiridovič

 

Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.