Draugai
 
 Gendrutis Morkūnas. „Iš nuomšiko gyvenimo“
Iš nuomšiko gyvenimo: apysaka / Gendrutis Morkūnas; iliustravo Lina Žutautė. – Vilnius: Nieko rimto, 2010. – 155 p. – ISBN 978-9955-683-98-8

„Iš nuomšiko gyvenimo“ – paskutinis Gendručio Morkūno kūrinys. Ši istorija, papasakota nuomšiko, arba vaiko, kurį galima išsinuomoti, vardu – be galo tikra, parašyta neprilygstamu G. Morkūno stiliumi, šokiruojanti, kaip ir visos jo knygos, betsu laiminga pabaiga.

Neskubėkite knygos bausti vien už tai, kad ji turi keistoką pavadinimą. Pasaulyje begalė žmonių keistais vardais, augalų keistais lapais ir šunų keistomis uodegomis. Ir visi jie gyvena, o kai kurie – net laimingi. Ši knyga viskuo – savo viršeliu, nugarėle, puslapiais, raidėmis ir, žinoma, pavadinimu – rodo tai, ką ji norėjo papasakoti nuo tos minutės, kai pamatęs pirmąjį nuomšiką sėdau jos rašyti. Berašant keistasis pavadinimas prilipo prie viršelio, o kai kurių raidžių dažai įsigraužė net į paskutinį puslapį. Taigi keistojo pavadinimo negalėjau nepalikti. Juolab kad mačiau, jog knygai jis patiko. Tikiuosi, patiks ir jums. Nebijokite. Apie tai, kas tie nuomšikai, sužinosite jau pirmuosiuose knygos puslapiuose. (Autorius)


Apie knygą ir autorių:
 

2011 11 07. Gintarė Adomaitytė. Kada būstas tampa Namais?


Kęstutis Urba. Papasakota knyga
2011 04 07. Geriausiu rašytoju išrinktas Gendrutis Morkūnas

 2010 12 16. Gendručio Morkūno apysaka „Iš nuomšiko gyvenimo“  
 


Gendrutis Morkūnas


 

 

 

 

Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.