Draugai
 
 Renata Šerelytė. „Balzamuotojas“

 Balzamuotojas: novelės / Renata Šerelytė. - Vilnius: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2006. - 157 p. - ISBN 9986-39-453-8

Novelių knygoje rašytoja žvelgia į paprastus žmones ir margaspalvę kasdienybę – šiandieninę ir kiek ankstesnę. Dabarties pojūtis, subtilios įžvalgos ir švelni pašaipa jai padeda kurti įspūdingus, neretai groteskiškus vaizdus, keliančius juoką, užuojautą, virpulį. Novelės intriguoja, saikingais potėpiais piešia žmones ir jų likimus, konkretų veiksmą perkelia į egzistencinių klausimų erdvę.

Nominacija - kaip spąstai. Jei įkliuvai, tai turi susitaikyti su tuo, nes vis tiek niekas nepadės. O aš įkliuvau kaip reikiant - patekau ir į antrą penketuką ( knygos vaikams)!.. " Balzamuotojas" - žiauri knyga , negražiai ir nejausmingai parašyta . Skaitytojas turi teisę piktintis, kad tokios knygos apskritai pakliūva į geriausių knygų rinkimus. Jei nebūčiau autorė, irgi piktinčiausi".
"Krakatukų pievelė" - vieta, kurioje norėčiau gyventi , jei būčiau maža. Arba - nusenusi ir suvaikėjusi. Čia niekas nesijuoktų iš žodžio " idealas" ir niekada nebūtų rinkimų.

Renata Šerelytė

 

 

 

 

 

Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.