Draugai

 
 

 
Zarambaitė, Ignė; Padimanskaitė, Vanda „Stebuklingi senelio batai“

 


Stebuklingi senelio batai: apysaka / Ignė Zarambaitė; iliustravo Vanda Padimanskaitė. – Vilnius: Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, 2019. – 117 p. – (Vaikų bibliotekėlė). – Ši knyga – penktojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso (2017 m.) finalininkė.  – ISBN 978-609-8161-38-0

Apie pasaulį, prisipažįstu, ne itin nusimanau. Pasaulis – kaip koks didžiulis kambarys. Vieni ateina, kiti išeina. Durys tik atsidaro ir užsidaro. Vis dar nežinau, ar aš, neturėdamas raktų, galiu ką nors padaryti.

Enrikas gyvena kaip ir visi kiti pasaulio vaikai – nenoriai dalijasi kambariu su seserimi, pasiutusiai mėgsta lakstyti mokyklos koridoriais, per pertraukas, dievina ledus ir liūdi, susidūręs su neteisybe.

Kai netenka senelio, Enrikui atrodo, kad jau niekada nebeturės tokio gero draugo, nebeišgirs tokių įdomių istorijų ir fotelis svetainėje amžinai liks riogsoti tuščias. Be tuomet jis atranda… senelio batus.

Ir prasideda stebuklai!

„Stebuklingi senelio batai“ – ketvirtoji autorės knyga vaikams. Ankstesnes – „Emilio laiškas“, „Skudurinukė“, „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“ – jau pamėgo jaunieji skaitytojai.

 

Apie knygą ir autores:

 

2019 11 08. Gintarė Adomaitytė. Penkiavietė valtis neramiuose vandenyse


 


2019 09 15. „Stebuklingų senelio batų“ anatomija

 
 


2019 06 03. Pristatyta ketvirtoji I. Zarambaitės knyga

 
 
 


2019 04 10. Kaip profesionali ekonomistė tapo vaikų rašytoja


 
 


2019 02 28. Ką jie skaito? Ignė Zarambaitė

 
 
 


Ignė Zarambaitė

 

  


Vanda Padimanskaitė

 

 

 

 

Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.