Draugai

 
 

 
Naujienos
2019-12-11 Popietė, skirta akcijai „Metų knygos rinkimai 2019“Belaukiant gražiausių metų švenčių Panevėžio pataisos namuose gruodžio 9 d. organizuota jauki popietė, skirta akcijai „Metų knygos rinkimai 2019“.

2019-12-09 „Kultūros savaitėje“ – pokalbis su Jurgita Jasponyte

Jurgita Jasponytė. Nuotr. Vygaudo Juozaičio
 
Praėjusį šeštadienį, gruodžio 7 d., LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ buvo plačiau pristatyta Jurgitos Jasponytės poezijos knyga „Vartai Auštrieji“.

2019-12-09 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Vytautu KazielaLRT televizijos laidoje „Kultūros diena“ tęsiamos pažintys su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-12-09 Literatūros valandėlė „Augu su knyga“


Gruodžio 6 d. Vilkaviškio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos pakvietė vaikų lopšelio-darželio „Pasaka“ „Pelėdžiukų“, „Ežiukų“ ir „Paukštelių“ grupių ugdytinius į literatūros valandėlę „Augu su knyga“.

2019-12-06 Laidoje „Ryto allegro“ – pokalbis su Daina Opolskaite

Daina Opolskaitė. Nuotr. Vygaudo Juozaičio

LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamas pažinčių ciklas su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių autoriais.

2019-12-06 Susitikome su „malalietkos“ autore – rašytoja Virginija KulvinskaiteVilkaviškio „Aušros“ gimnazijos biblioteka, organizuodama Metų knygos renginių ciklą „Gyvai ir atvirai“, knygų mylėtojus kviečia susipažinti su naujausia lietuvių literatūra, skaityti ir dalyvauti Metų knygos rinkimuose.

2019-12-05 Patriotiškai nuteikęs susitikimas su V. V. Landsbergiu Šiaurinėje bibliotekoje


Į susitikimą su poetu, publicistu, teatro ir kino režisieriumi, bardu, dainų kūrėju ir atlikėju, populiarių knygų vaikams autoriumi Vytautu V. Landsbergiu Šiaurinė biblioteka pakvietė Panevėžio „Vilties“ progimnazijos septintokus bei moteris iš Panevėžio pataisos namų.

2019-12-04 Literatūros valandėlė „Vėl renkame Metų knygas“


 
Gruodžio 2 dieną Vilkaviškio pradinės mokyklos 1–2 klasių mokiniai buvo supažindinti su akcija „Metų knygų rinkimai“ ir joje šiais metais dalyvaujančiomis vaikų kategorijos knygomis bei jų autoriais.

2019-12-03 Vidas Morkūnas: „Menininkas turi gyventi atvira galva“

Vidas Morkūnas. Nuotr. Arūno Sartanavičiaus


Rašytoją Vidą Morkūną kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.
 
 

2019-12-02 Vaikų knygų penketuko kelionė Telšių „Ateities“ progimnazijojeTelšių „Ateities“ progimnazijos trečiokai lapkričio 28 d. ne tik bendravo su savo mokyklos bibliotekininke, bet ir su miesto bibliotekos darbuotojais.

 
 1 2 3 Pirmyn -> 
Naujienų archyvas
Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.