Draugai
 
 Naujienos
2018-01-22 „Kultūros savaitėje“ pristatyta Undinės Radzevičiūtės knyga „Kraujas mėlynas“ 
Praėjusį šeštadienį, sausio 20 d., LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ plačiau pristatytas Undinės Radzevičiūtės romanas „Kraujas mėlynas“.

2018-01-22 Malonus susitikimas


Tryliktą kartą vykstančiais Metų knygų rinkimais siekiama skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

2018-01-19 Susitikimas su poete Agne Žagrakalyte „Sueiliuotas pasaulis“ Pumpėnų bibliotekoje


Pasvalio rajono Pumpėnų gimnazijos ir miestelio biblioteka kasmet dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai“. Skaitome komisijos atrinktus ir pateiktus šiuolaikinių rašytojų naujausius kūrinius, balsuojame už labiausiai patikusius, vėliau su aktyviausiais skaitytojais važiuojame į Vilniaus knygų mugę.

2018-01-17 Laidoje „Ryto allegro“ – pokalbis su rašytoja Undine Radzevičiūte


 
 
LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamas pažinčių ciklas su akcijoje „Metų knygos rinkimai“ dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais. Sausio 17-osios laidoje – pokalbis su rašytoja Undine Radzevičiūte, kurios romanas „Kraujas mėlynas“ pretenduoja tapti Metų knyga suaugusiųjų kategorijoje.

2018-01-17 Alizavos mokykloje svečiavosi Ulfopotamijos šalies kūrėjasSausio 15 d. Kupiškio rajono Alizavos pagrindinės mokyklos 1–7 klasių mokiniai susitiko su vaikų rašytoju Virgiu Šidlausku. Jo knyga „Ulfas ir stebuklinga barzda“ nominuota Metų knygos rinkimams.

2018-01-16 Susitikimas su poete Agne Žagrakalyte Prienų bibliotekojeSausio 10 d. Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos skaitytojai susitiko su poete, eseiste, literatūros kritike, prozininke Agne Žagrakalyte.

2018-01-15 „Nes man tai rūpi“: kokia prozos knyga taps skaitomiausia?LRT televizijos laidos „Nes man tai rūpi“ rengėjai pakvietė iš arčiau susipažinti su penkiais prozos knygų autoriais ir nukeliauti į jų knygų topografines vietas.

2018-01-15 „Kultūros savaitėje“ pristatyta Gyčio Norvilo knyga „Grimzdimas“ 
Praėjusį šeštadienį, sausio 13 d., LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ poetas Gytis Norvilas pristatė savo eilėraščių knygą „Grimzdimas“, kuri pretenduoja tapti poezijos Metų knyga.

2018-01-12 Svečiuose – poetas Rimvydas StankevičiusBelaukiant Kalėdų, gruodžio 8 dieną Utenos Adolfo Šapokos gimnazijoje svečiavosi ir dvyliktokams pamoką vedė lietuvių poetas, žurnalistas, eseistas Rimvydas Stankevičius ir tautodailininkė Rasa Slesoriūnienė.

2018-01-11 Susitikimas su knygos „Štai:“ autore Agne Žagrakalyte


Sausio 9 dieną į Šiaulių rajono Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką sugužėjo maži ir dideli poezijos mėgėjai, kur vyko popietė „Poezija – širdies šešėlis“, skirta akcijai „Metų knygos rinkimai 2017“.

 
 1 2 Pirmyn -> 
Naujienų archyvas
Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.