Draugai

 
 

 
Zylė, Kotryna. „Milžinas mažylis“ 

 
Milžinas mažylis: istorijos apie skraidančius ežerus, gyvus akmenis ir kitus dyvus / užrašė ir iliustravo Kotryna Zylė. – Vilnius: Aukso žuvys, 2014. – 128 p. – ISBN 978-609-8120-01-1

„Milžinas mažylis“ – pirmoji iliustruotojos Kotrynos Zylės knyga vaikams apie paskutinį Lietuvos milžiną Kernių iš Kernavės. Autorė aprašo jo kelionių po legendines Lietuvos vietas nuotykius, atskleidžia milžinų ir kitų mitinių būtybių gyvenimo paslaptis.

Kotryna Zylė – daug pasiekusi grafikos dizainerė, šia knyga debiutuoja kaip vaikų rašytoja. Aprašydama ir iliustruodama pagrindinio personažo – milžino Kerniaus – kelionės nutikimus, autorė atskleidžia vaikams įspūdingą lietuvių mitologijos pasaulį ir susieja jį su legendinėmis Lietuvos vietomis.

„Išduosiu paslaptį – Lietuvos pakraštyje, pasislėpęs pelkynuose gyvena paskutinis mūsų šalies milžinas. Mielą dičkį Kernių sutikau visai netyčia ir iki šiol negaliu patikėti, kad man taip pasisekė. Jo papasakotas istorijas apie gyvus akmenis ir kalnus, laumes, giminaičius milžinus, skraidančius ežerus ir visokius dyvus kuo kruopščiausiai užrašiau, iliustravau – ir štai knyga – jūsų rankose!“.

Kotryna Zylė

 

Apie knygą ir autorę:
 

2015 02 13. Metų knyga vaikams: šių metų penketuko apžvalga

 
 


Milžinas mažylis (Kotrynos Zylės tinklaraštis apie knygos rašymą)
 

 
 
 


2014 06 12. Neringa Mikalauskienė. Kelionė po milžinų kraštą
 

 
 


2014 05 19. Pirmąją savo knygelę pradinukams pristatė Kotryna Zylė
 
 
 
 


2014 03 08.  Pasakojimų jėga, padavimų galia
 

 
 


2014 02 05. Knygos vaikams „Milžinas mažylis“ autorė: „Milžinai miršta, kai nustojame jais tikėti“

 

 

Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.