Draugai
 
 Naujienos
2018-10-16 Virginija Cibarauskė. Daugiaprasmė monotonijaMariaus Buroko eilėraščių rinkinys „Švaraus buvimo“ pačiu savo pavadinimu kelia klausimą, į kurį, kaip poezijai ir dera, vienareikšmio atsakymo nepateikia – ne atsitiktinai Neringa Butnoriūtė mini „apgaulingą skaidrumo pažadą“1.

2018-10-15 A. Šileika: nuo vaikystės žinau – arba kalbi įdomiai, arba tavęs niekas neklausysLietuvių kilmės Kanados rašytojo ir literatūros kritiko Antano Šileikos atsiminimų knyga „Basakojis bingo pranešėjas“ išrinktas į Metų knygos rinkimų prozos suaugusiesiems knygų penketuką. Šis kūrinys buvo pristatytas LRT Televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

2018-10-15 Metų knygų rinkimai: aistros ir aistrelės


Prisipažinsiu, malonu, kad pagaliau literatūros projektas sukelia tiek aistrų literatų bendruomenėje ir visuomenėje – žmonės džiaugiasi, piktinasi, diskutuoja, balsuoja; net... skaito. Tai didžiulis Metų knygų rinkimų laimėjimas. Šio įvykio laukiama, į rezultatus reaguojama, polemizuojama.

2018-10-12 M. Burokas: „Eilėraščiai yra būdas apmąstyti tai, kas svarbu“


 
 

LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ viešėjo poetas Marius Burokas. Jo eilėraščių knyga „Švaraus buvimo“ išrinkta į poezijos knygų penketuką.

2018-10-04 Akcijos „Metų knygos rinkimai 2018“ plakatas

 

2018-10-04 Bibliotekos kviečiamos teikti paraiškas


 
Viešosios ir mokyklų bibliotekos, norinčios organizuoti renginius, kuriuose būtų pristatomos akcijos „Metų knygos rinkimai 2018“ knygos, kviečiamos teikti paraiškas šioms knygoms įsigyti.

2018-10-04 Knygų pristatymas LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“Akcija „Metų knygos rinkimai 2018“ ir knygos buvo pristatyti LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

2018-10-04 Metų knygos rinkimai: skelbiami ryškiausių kūrinių penketukai


Šiemet, kaip ir kasmet nuo 2005 metų, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos inicijuota ir kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka rengiama akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Keturioliktą kartą vykstanti akcija skatina Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra ir atkreipti dėmesį į geriausius jos kūrinius, populiarinti skaitymą kaip prasmingą ir patrauklų užsiėmimą.

 
Naujienų archyvas
Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.