Draugai
 
 Renginys „Išrinkime geriausią 2013 metų knygą vaikams“

2014-02-03

 


Jau ne pirmus metus Kaišiadorių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius dalyvauja Metų knygos rinkimų akcijoje. Akcijos idėja – pristatyti geriausias praeitais metais išleistas knygas. Pagal projektą gruodžio mėnesį biblioteką pasiekė knygos pretenduojančios į Metų knygos titulą:

Tomo S. Butkaus „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“, Vitalijos Lapinos „Ar pažįsti Kiukį“,    Kęstučio Navako „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“, Antano Šimkaus „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“ ir Ingridos Vizbaraitės „Karžygiuko istorija“.

Jau tapo tradicija bibliotekoje pristatyti, aptarinėti ir balsuoti už labiausiai patikusias knygas. Renginio pradžioje bibliotekos darbuotoja supažindino vaikus su šia akcija, jos tikslais, istorija, bei rinkimų eiga. Knygas pretenduojančias tapti vaikų metų knyga, pristatė aktyviausi bibliotekos skaitytojai. I. Vizbaraitės „Karžygiuko istorija“ apie karžygiuko Bagulio ir jo draugo arkliuko Ragulio žygį pristatė Ugnė Tatarūnaitė, T. S. Butkaus „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimas“ pristatė bibliotekininkė Žydrūnė. Ji kartu su savo sūnumi Niku perskaičiusi knygą prisipažino, kad nors pasakojimas labai žaismingas, bet joje yra daug sudėtingų filosofinių pamąstymų. V. Lapinos „Ar pažįsti Kiukį“ ir K. Navako „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“ knygas pristatė ir savo įspūdžiais pasidalijo Greta Parniauskaitė ir Aida Mikšėnaitė. O A. Šimkaus „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės ir kt.“ pristatė linksmas būrys bobulyčių, tai 3 kl. mokiniai su mokytoja Asta Paulauskiene. Vaikai su dainomis ir šokiais suvaidino bobulės Stasės kelionę mokėti mokesčių, katinėlio gelbėjimą ir kitas istorijas. Renginio pabaigoje bibliotekininkė visus vaikus paragino skaityti šias knygeles ir aktyviai už jas balsuoti.

Visą mėnesį vaikų bibliotekoje vyko renkamų knygų garsiniai skaitymai ir aptarimai. Knygų rinkimuose aktyviai dalyvavo l/d „Spindulio“ priešmokyklinė vaikų grupė.

Ugdymo pedagogė Aldona Kaminskienė


 

Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.