Draugai

 
 

 
Landsbergis, Vytautas V.; Karpavičiūtė, Dalia „Pūkis karalius“Pūkis karalius / Vytautas V. Landsbergis; dailininkė Dalia Karpavičiūtė. – Vilnius: Dominicus Lituanus, 2018. – 24 p. – (Pūkio pasakos; kn. 7). – ISBN 978-609-8227-04-8

Knygelė moko paprasto dalyko, kad karaliavimas – tai visų pirma rūpinimasis kitais. Išmokęs padėti mamytei, Pūkis jaučiasi kaip tikras karalius ir gauna karališkų dovanų.

Tai septintoji knygelė iš serijos „Pūkio pasakos“, skirta patiems mažiausiems, tik pradedantiems skaitytojams. Knygelių apie neseniai gimusį lapiuką Pūkį serija pasakoja apie jo pažintis su aplinka: jausmais, daiktais ir sutvėrimais. Pirmosios knygelės susilaukė daugybės teigiamų įvertinimų, nuskambėjusių tiek iš profesionalių vaikų edukologų lūpų, tiek iš tėvų. Knygelės paprastu, žaismingu stiliumi apšneka vieną konkrečią vaikui suprantamą problemą, ar supažindina su kokiu nors gyvenime laukiančiu sudėtingesniu reiškiniu, tarkim, dėde dantistu, ir pan. „Pūkio pasakos” skirtos 2–7 metų vaikams.

Knygelės meninę vertę sustiprina fantastiški Dalios Karpavičiūtės piešiniai.


 

Apie knygą ir autorius:

2019 11 08. Gintarė Adomaitytė. Penkiavietė valtis neramiuose vandenyse

 


2019 02 04. Maži ir jaukūs skaitiniai mažiems: Pūkio pasakos

 
 


2018 11 28.J. Lūžaitė-Kajėnienė. Naujos knygos ikimokyklinukams, Arba Kokią knygą Kalėdų Senelis galėtų padovanoti mažajam skaitytojui?

 
 


2018 10 11. Susipažinkite: linksmuolis Pūkis, kuris turi, ko išmokyti vaikus

 

 


2018 10 10. Septinta pasaka. „PŪKIS KARALIUS“

 

 


Landsbergis Vytautas V. 

 

 

 

Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.