Draugai

 
 

 
Naujienos
2019-11-14 Vytautas Kaziela: „Rašymą priėmiau kaip savo kuklią misiją“„Rašymą priėmiau kaip savo kuklią misiją“, – sako uteniškis vyresniosios kartos poetas Vytautas Kaziela, kurio knyga „Alyvmedžiai“ yra įtraukta į 2019 metų penkių geriausių lietuvių poezijos knygų sąrašą.

2019-11-13 Neringa Butnoriūtė. „Metų knygos rinkimai“: ko apie save nepasakys kritika

Vygaudo Juozaičio nuotr.
Rugsėjo pabaigoje paskelbti „Metų knygų rinkimų“ penketukai net ir daugeliui lietuvių literatūrai abejingų žmonių atskleidė, kad šis konkursas yra šis tas daugiau nei paprasta skaitymo skatinimo akcija, finišuojanti Vilniaus knygų mugėje.

2019-11-12 Rašytoja Jurga Tumasonytė: „Vandenys vis dar mane veikia stipriai“

Nuotr. Vygaudo Juozaičio


Rašytoją Jurgą Tumasonytę kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

2019-11-12 Nuteistosios skatinamos dalyvauti akcijoje „Metų knygos rinkimai 2019“Lietuvoje jau tradicine tapusi akcija „Metų knygos rinkimai“ neaplenkia ir Panevėžio pataisos namų.

2019-11-11 „Kultūros dienoje“ – pokalbis su Alvydu ŠlepikuLapkričio 8 d. LRT laidoje „Kultūros diena“ viešėjo rašytojas, eilėraščių knygos mano „Mano tėvas žūsta“ autorius Alvydas Šlepikas.

2019-11-11 „Ryto allegro“ pristatytas Virginijos Kulvinskaitės romanas „Kai aš buvau malalietka“LRT radijo laidoje „Ryto allegro“ tęsiamos pažintys su autoriais, kurių knygos išrinktos į Metų knygos rinkimų penketukus.

2019-11-06 Daina Opolskaitė: „Svarbu lemtingu momentu neišduoti, neparduoti savęs“
Rašytoją Dainą Opolskaitę kalbina žurnalistė Gintarė Adomaitytė.

2019-11-04 „Metų knygos rinkimai“: lapkričio mėnesio susitikimai su geriausių vaikų knygų autoriais


Ar girdėjote, kad jau galite balsuoti už jums patikusias „Metų knygos rinkimuose“ dalyvaujančias lietuvių autorių knygas?

2019-11-04 „Kultūros savaitėje“ pristatytas M. Gailiaus romanas „Oro“
LRT radijo laidoje „Kultūros savaitė“ pradeda pažintį su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis ir jų autoriais.

2019-10-31 Ar norėtumėte susiūti sapnus?


Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos penktokai susitiko su vienu populiariausių lietuvių vaikų rašytojų ir LRT radijo laidos vaikams „Domas ir Tomas“ kūrėju bei vedėju Tomu Dirgėla.

 
 1 2 Pirmyn -> 
Naujienų archyvas
Organizatoriai


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.