Draugai
 
 Archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-10-17  Lina Buividavičiūtė. Šiųmetė kūryba vaikams – gyva, ryški ir originali


Prieš pradėdama šiųmečių knygų vaikams aptarimą, noriu pasidalinti vertinimo kriterijais – ko ieškota ir ką viltasi rasti gausioje vaikams skirtų knygų leidinių pasiūloje (kalbėsiu iš asmeninės perspektyvos, tačiau, manau, ji koreliuoja ir su kitų komisijos narių nuomone).

2017-10-16  Bibliotekos kviečiamos teikti paraiškas

Viešosios ir mokyklų bibliotekos, norinčios organizuoti renginius, kuriuose būtų pristatomos akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“ knygos, kviečiamos teikti paraiškas šioms knygoms įsigyti.

2017-10-12  Laidoje „Labas rytas, Lietuva“ – pokalbis su Gaja Guna EkleNuo spalio 12 d. LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ prasideda autorių, kurių knygos išrinktos į akcijos „Metų knygos rinkimai“ penketukus, pristatymai. Rašytojai bus pristatomi kiekvieną ketvirtadienį.

2017-10-12  Diana Gancevskaitė. Knygų paaugliams penketukas: (džiugūs) kuklaus derliaus vaisiaiPrieš pradėdami šiųmetę knygų penketuko paaugliams apžvalgą, stabtelėkime prie jos pavadinimo. Jis svarbus ir sąmoningai pasirinktas kaip šiek tiek provokuojantis, kviečiantis diskutuoti.

2017-10-10  Dėl fondo „Švieskime vaikus“ išleistų knygų įsigijimo

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ spalio mėnesį visuose Lietuvos rajonuose rengia knygų dovanojimo šventę, kurios metu bus perduodamos knygos bibliotekoms, mokykloms ir ikimokyklinėms vaikų ugdymo įstaigoms. Įstaiga, norinti gauti knygų, turi turėti paramos/labdaros gavėjo statusą.

2017-10-09  Akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“ plakatas

 

2017-10-06  Akcija pristatyta laidoje „Ryto garsai“


Akcijos „Metų knygos rinkimai 2017“ knygas ir autorius LRT radijo laidoje „Ryto garsai“ pristatė suaugusiųjų ir poezijos knygų ekspertų komisijos pirmininkas Marius Burokas bei vaikų ir paauglių knygų ekspertų komisijos pirmininkas Kęstutis Urba.

2017-10-04  Metų knygos rinkimai: skelbiami išskirtiniausių kūrinių penketukai


Šį spalį, kaip ir kasmet nuo 2005 metų, Skaitymo ir kultūrinio raštingumo asociacijos inicijuota ir kartu su Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija, Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka rengiama akcija „Metų knygos rinkimai“ vėl kviečia skaitytojus rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas.

Organizatoriai

    
      


 
 

 


 

 
 
© 2008-ieji - Skaitymo metai. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.